Speak for Nature

Tā nu sagadījies, ka jau pirms kāda laika uzradies viens projektiņš. Ar ideju, ko gribās plašāk gan šeitan darīt zināmu, gan pie iespējas arī citās zemēs. Tā višs un plānojas, nu, norisināties…

Tātad jauniešu apmaiņas projekts “Speak for Nature”, norisināsies šogad, augusta sākumā, desmit dienas pašā raga galā – Kolkā, pie kam, nejaušā kārtā arī Slīteres nacionālajā parkā. Sak’ brīnišķīgā vietā dabas un dzīvības vērošanai, vietā, kas ir krāšņa, mainīga un skaista. Ieradīsies tur jaunieši no četrām valstīm – Austrijas, Bulgārijas, Latvijas un Rumānijas – un vaiga sviedros mācīsies, darbosies un radīs! Apgūs dabas fotogrāfiju un filmēšanu, iepazīs bioloģiju un PR pamatus… Un tālāk radīs idejas, strukturēs tās, izvēlēsies spēcīgākās, ietērps tās tekstā un attēlos, vai kustīgos, vai statiskos, to redzēs vēlāk. Nu, tad, kad būs gatavs! Un gatavo “produktu” prezentēs… Kas tas īsti būs? Teiksim kā ir – mēs vēl nezinām! Bet ar dažādu neformālās izglītības veidu un dalībnieku radošo garu un darbiem kopā tiks saistīta daba un vide, komunikācijas un vizuālie mediji. Jaunieši varēs no- un izvērtēt kā šīs lielākoties tik atšķirīgās jomas spēj sadarboties un viena otru uzlabot un papildināt.

Vadlīniju ietekmē apmaiņa sastāvēt no trijām daļām: savstarpējas iepazīšanās, “produkta” radīšanās un visu beidzot prezentēšanas.

Projektu izveic biedrība homoecos: un domubiedru grupa Pēdustāsti.

Projektā piedalās apmaiņas partnerorganizācijas, attiecīgi partneri ir “Neront” no Austrijas, “Alpha Association” no bulgārijas un “New Horizons Foundation” no Rumānijas.

Projektam norisināties lielā mērā atļāva EU programma Jaunatne darbībā. Un vēl projektu atbalstīs Mammadaba un Latvijas valsts meži.

Atbalstītāju zīmes…

Programma Jaunatne Darbībā Jaunatnes logo Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Mammadaba dzīvo Latvijas valsts mežos Latvijas valsts meži

Bookmark the permalink.