©

Jebkura fotoattēlu vai tekstu izmantošana bez saskaņošanas ar konkrēto autoru ir aizliegta. Visas bildes ir iespējams iegādāties izmantošanai digitālā formā vai kā izdrukas. Autora inciāļi norādīti gan uz fotogrāfijas, gan teksta beigās. Lai sazinātos ar autoriem, izmantojiet norādītās e-pasta adreses: davis.d2xd [a] gmail.com vai janis.urtans [a] gmail.com.

Izņēmuma gadījumi, kuros pieļaujama attēlu vai tekstu izmantošana, norādot atsauci uz autoru un interneta vietnes adresi:

1. Ir atļauta bezmaksas attēlu izmantošana skolēnu vai studentu darbos, kuri tiek radīti mācību procesā, ja tiek norādīta atsauce uz fotogrāfijas vai teksta autoru, kā arī, ja iespējams, hipersaite uz vietni http://pēdustāsti.lv.

2. Ir atļauta bezmaksas attēlu izmantošana nekomerciālos blogos jeb emuāros vai līdzīga veida personīgās lapās, ja tiek norādīta atsauce uz fotogrāfijas vai teksta autoru, kā arī hipersaite uz vietni http://pēdustāsti.lv. Par nekomerciālu tiek uzskatīta interneta lapa, kurā netiek izvietotas reklāmas.

3. Ir atļauta bezmaksas attēlu izmantošana vides aizsardzības projektos, ja tos realizē sabiedriskas organizācijas vai biedrības, norādot atsauci uz fotogrāfijas vai teksta autoru, kā arī, ja iespējams, hipersaiti uz vietni http://pēdustāsti.lv.

Visos augstāk minētajos gadījumos par attēla izmantošanu ir jāinformē autors.

Ja attēls ir izmantots bez autora atļaujas, autoram ir tiesības aizliegt izmantot attēlu un aizlieguma saņēmējam nekavējoties jāpārtrauc attēla izmantošana, tai skaitā jāveic visu drukāto kopiju iznīcināšana par saviem līdzekļiem. Autors šajā gadījumā nenes nekādu materiālu atbildību.

Creative Commons License
Licensed under a Creative Commons Attribution-No Derivative Works 3.0 Unported License.