Jauns Izpārdošana
FTLX1471D3BCL 10G-10km-SFP+ 10G single mode optisko moduli Skatīt lielāku

FTLX1471D3BCL 10G-10km-SFP+ 10G single mode optisko moduli

Jauns produkts

1 vienības:

Pieejams

€20.69

Kopīgot

Vairāk informācijas

Laipni lūdzam SeeMe Technology Co., SIA Atlaidi vairumtirdzniecības?Lielāka daļa numuru?Citāts par BOM?Visi mūsu produkti sniedz vienu gadu kvalitātes garantija.Lai iegūtu vairāk informācijas vai tehniskie jautājumi, lūdzu, jūtieties brīvi sazināties ar SeeMe pakalpojumu.

Paldies, ka izvēlējāties SeeMe Technology Co., SIA

Apmaksa: Darījuma Pakalpojumu

Ja jums ir kādi jautājumi par maksājumu, lūdzu sazinieties ar mums.

1. Lūdzu, pārbaudiet adresi, pirms pabeigt maksājumu.Ja jūs vēlaties, lai veiktu jebkādas izmaiņas, lūdzu, lūdzu sazinieties ar mums.

2. Izsekošanas skaits būs atjauninājums uz Pedustasti.lv, kad jūsu prece ir piegādāta.

Mēs neesam atbildīgi par jebkuru muitas nodevām, nodokļiem vai maksām, kas no savas valsts.Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar jūsu vietējo muitas iestādē vai asv.

3. Ja jūs taču negribētu saņemt savu sūtījumu 30 dienu laikā, lūdzu, sazinieties ar mums tūlīt, lai saņemtu palīdzību.Mēs atbildēsim 24 stundu laikā.

1. Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību.

2. Jūsu piecu zvaigžņu pozitīvas atsauksmes mums ir ļoti svarīgs.Lūdzu, sazinieties ar mums nekavējoties, ja jūs neesat apmierināts ar mūsu produktu vai pakalpojumu, mēs piedāvājam labākais veids, kā atrisināt problēmu.

3. Ja jums nav dzirdēt no mums 24 stundu laikā, lūdzu pārbaudiet jūsu ziņojumus savā pasta kastē.Un mēģināt sazināties ar mums pa Tirdzniecības Vadītājs, e-Pastu vai tālruni.Mēs vienmēr esam šeit, lai darīt visu iespējamo, lai jūs.Ļaujiet mums veidot veselīgu, pozitīvu un pārtikušu Ali kopienas kopā.

Tagi: vm valde, bize optiskās līnijas, 10g sfp switch, pci sfp, kā otdr, sfp rj45, d, link switch, multi otdr, elektriskā sfp, vm.

Datu lapa

Modeļa Numurs FTLX1471D3BCL
Zīmola Nosaukums SMTE
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Šķiedras Tips Vienā Režīmā

Recenzijas

Uzrakstīt recenziju

FTLX1471D3BCL 10G-10km-SFP+ 10G single mode optisko moduli

FTLX1471D3BCL 10G-10km-SFP+ 10G single mode optisko moduli

Saistītie Produkti: